Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Choinka szkolna

14 stycznia odbyła się choinka szkolna. Zabawa na sali gimnastycznej zgromadziła dzieci, rodziców i całe środowisko lokalne.

Zabawa choinkowa zakończyła pierwszy semestr nauki w roku szkolnym 2022/2023. Jak zwykle frekwencja dopisała. Zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych i mogli się nią cieszyć wszyscy, którzy tworzą społeczność skupioną wokół naszej szkoły. Oczywiście głównymi jej uczestnikami byli przyszli, obecni i byli nasi uczniowie. Bardzo cieszy fakt, że jest ona okazją do miedzypokoleniowej integracji. O intensywności zabawy i entuzjazmie uczestników świadczy obszerna galeria zdjęć, którą prezentujemy poniżej. Zdecydowanie lepiej opowiedzą o nastroju tego wydarzenia niż słowa. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Organizatorem choinki była Rada Rodziców.