Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Apel podsumowujący I semestr nauki w roku szkolnym 2022/2023

1 lutego spotkaliśmy się na podsumowaniu I semestru nauki w bieżącym roku szkolnym.

W tym roku ferie zimowe rozpoczęły się w naszym województwie bardzo szybko. Sprawiło to, że pierwsze półrocze nauki zakończyło się wcześnie. Już z początkiem lutego spotkaliśmy się więc, aby wysłuchać podsumowania tego okresu nauki przez panią dyrektor. W jej wystąpieniu na apelu znalazło się miejsce na przedstawienie statystyk dotyczących osiągnięć dydaktycznych, frekwencji, zachowania oraz ogólnych wniosków płynących z tych wszystkich danych. Najprzyjemniejszą częścią spotkania było wyróżnienie na forum szkoły uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce, laureatów konkursów szkolnych i miedzyszkolnych oraz uczniów, którzy mogli poszczycić się najwyższą frekwencją. Wszyscy otrzymali gromkie brawa. Gratulujemy!