Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Poczta Walentynkowa

Coroczna Poczta Walentynkowa wystartowała w tym roku z małym opóźnieniem - 16 lutego. Tytuły najpopularniejszych i najsympatyczniejszych uczniów przypadły: Emilii Kozinie z klasy V i Kacprowi Śmigoniowi z klasy VI.

Poczta Walentynkowa w tym roku szkolnym decyzją Samorządu Uczniowskiego zbierała kartki walentynkowe dwa dni po oficjalnym święcie zakochanych. Stało się tak dlatego, że jego obchody zostały połączone z innymi wydarzeniami: pieczeniem ciastek walentynkowych w klasach młodszych i dyskoteką szkolną. O imprezach tych przeczytacie w oddzielnych artykułach. My gratulujemy najpopularniejszej uczennicy i uczniowi naszej szkoły. Mamy nadzieję, że kredyt zaufania i sympatii jaki otrzymali od swoich koleżanek i kolegów zaowocuje jeszcze większą ilością uśmiechów i życzliwości.