Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Wizyta Świętego Mikołaja

Dorośli i dzieci pospołu 6 grudnia czekają na wizytę Świętego Mikołaja. Zjawia się on w naszej szkole tego dnia, od kiedy sięga pamięć najstarszych nauczycieli. Tym razem też tak się stało. Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę, przynosząc pełny wór prezentów. Okazało się bowiem, że wszyscy byliśmy grzeczni.

Zawsze Święty Mikołaj szczególnie chętnie odwiedza klasy najmłodsze. Jest tam najbardziej entuzjastycznie witany. W przypadku starszych uczniów, bywa, że korzysta z pośredników. Tak, czy siak, wszyscy dostali swoje prezenty, a radości nie było końca. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku. Z zamieszczonych poniżej zdjęć już teraz widać z jaką niecierpliwością dzieci oczekiwać będą choinki, a potem....kolejnego 6 grudnia, który nadejdzie już w 2024 roku.