Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Kiermasz ciast - Świąteczne wypieki

W dniach 7 i 8 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz ciast - Świąteczne wypieki. Dochód z niego zostanie przeznaczony na potrzeby bieżące szkoły, jak również na zakup drobnych upominków dla rezydentów Domu Pomocy Społecznej w Bzowcu.

Kiermasz odbywał się dzięki pomocy Szkolnego Koła Wolontariatu. Jego członkowie sprzedawali na przerwach słodkości wszystkim uczniom. Zostały one upieczone przez rodziców oraz nauczycieli. Wypieki były niezwykle różnorodne i cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy w tym miejscu wszystkim, którzy je przygotowali i kupowali. W ten sposób udało nam się zgromadzić pokaźną sumę pieniędzy. Wykorzystamy ją w pożytecznych celach. Raz jeszcze - SERDECZNE DZIĘKI!

Autor: Teresa Świst