Zabawa choinkowa

W ostatnią sobotę stycznia magiczna zabawa choinkowa rozświetliła szkolną salę gimnastyczną.

27 stycznia 2024 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niezapomnianej zabawie choinkowej, która odbyła się na kolorowo udekorowanej sali gimnastycznej. To wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również doskonałą okazją do budowania więzi w naszym środowisku szkolnym i lokalnym.

Sala gimnastyczna na czas zabawy przemieniła się w świąteczne królestwo pełne dekoracji na czele z kącikiem w którym królowała wspaniała choinka. Dzieci przybyły pełne radości i gotowe do uczestnictwa w licznych atrakcjach. Najbardziej wyczekiwanym momentem był oczywiście przyjazd samego Świętego Mikołaja. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z nim, a kiedy w końcu pojawił się z workiem pełnym prezentów, ich oczy błyszczały z radości. Każdy uczeń otrzymał upominek od Mikołaja, co sprawiło, że wieczór był jeszcze bardziej magiczny.

Zabawa choinkowa nie tylko dostarczyła dzieciom niezapomnianych chwil, ale także wzmocniła więzi w naszej społeczności szkolnej. Wydarzenie to udowodniło, że wspólne świętowanie i radość tworzą atmosferę, która zawsze będzie wspominana z uśmiechem na twarzach uczniów, rodziców i nauczycieli.