Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

15 marca w Rudniku odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wygrała je nasza uczennica - Amelia Hajduk, która tydzień później reprezentowała Gminę Rudnik w eliminacjach powiatowych w Krasnymstawie.

Z naszej szkoły chęć udziału w Turnieju zgłosiło ośmioro uczniów: Adrianna Antoszczak, Malwina Rudnicka, Zofia Mydlak z klasy V; Daniel Pętal, Michał Kisielewicz, Amelia Hajduk, Patryk Słabosz i Sebastian Włodarczyk z klasy VIII.

Eliminacje gminne wygrała Amelia Hajduk i to ona reprezentowała Gminę Rudnik w eliminacjach powiatowych Turnieju, które odbyły się 22 marca w budynku Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie. Zajęła na nich bardzo wysoką - 5 lokatę. Serdeczne gratulacje dla Amelii i wszystkich uczestników Turnieju! Na koniec dodamy tylko, że eliminacje w Krasnymstawie uświetniły pokazy strażackie, przygotowane specjalnie z okazji tego wydarzenia.

Autor: Alicja Solan