Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

Już po raz drugi Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja pozbawione jest zwyczajowych obchodów w postaci akademii, gazetek i innych form uczczenia tego święta. Chcielibyśmy jednak, żeby zaakcentować jego rocznicę na tyle, na ile pozwalają na to okoliczności.

W naszej galerii przedstawiamy kilka wybranych prac plastycznych, których tematem przewodnim była właśnie Konstytucja 3 Maja oraz szeroko rozumiany patriotyzm. Wybrane zostały te, które są najbardziej efektowne. Dziękujemy jednak wszystkim, którzy nadesłali próbkę swoich plastycznych umiejętności. Autorami przedstawionych prac plastycznych są: Daniel Pętal, Julia Bociurek, Martyna Chojda, Szymon Kozina, Piotr Szewczyk, Julia Kobylas, Natalia Złamańczuk, Anna Maj, Natalia Szwed i Gabriela Szewczyk.

Druga część galerii zdjęć dołączonych do tego artykułu, to sesja z naszymi najmłodszymi uczniami, przeprowadzona w przeddzień świąt majowych. Im również dziękujemy za przyjście do szkoły w odświętnych, biało-czerwonych strojach.