Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Choinki klasowe

10 lutego klasy uczące się w szkole stacjonarnie miały okazję odbyć spotkania choinkowe. Z powodu obostrzeń sanitarnych dzieci bawiły sie tylko w swoim gronie.

W choinkach klasowych uczestniczyły dzieci z klas 0-IV. Zabawy były skromne, ale nie obyło się bez tańców, konkursów i smacznych poczęstunków w postaci słodyczy, owoców i obowiązkowej tego dnia pizzy. Za zorganizowanie choinek odpowiedzialni byli wychowawcy klas i rodzice. Na ten trudny czas taka forma zabawy musiała wystarczyć, chociaż dzieci z pewnościa tęsknią już do prawdziwych imrez szkolnych z udziałem wszystkich uczniów. Na te trzeba jeszcze poczekać. Nam pozostaje zobaczyć wybór zdjęć z poszczególnych zabaw i życzyć wszystkim szybkiego powrotu do normalności.

Autor: Małgorzata Kot