Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Klasa VIII na wycieczce do Lublina

10 marca uczniowie klasy VIII wzięli udział w od dawna planowanej wycieczce do Lublina.

Pierwszym punktem wyjazdu były odwiedziny w Centrum Handlowym Lublin Plaza, gdzie uczniowie mogli odwiedzić sklepy i zrobić drobne zakupy. Jednak głównym celem wycieczki były zajęcia z łyżwiarstwa, które odbyły się na Lodowisku Icemania, na które wycieczka udała się zaraz po wizycie w galerii handlowej. W ich trakcie okazało się, że niektórzy uczniowie po raz pierwszy w życiu zakładają łyżwy na nogi. Nie można im było odmówić odwagi i wytrwałości podczas pierwszych kroków na łyżwach. Jazda na nich okazała sie trudną sztuką. Mimo początkowych niepowodzeń nikt nie opuścił tafli lodowiska przed czasem.

Po łyżwiarskich atrakcjach, przed powrotem do domu, uczniowie posilili sie w restauracji McDonald's - obowiazkowym przystanku każdej wycieczki szkolnej.

Wyjazd zorganizowała wychowawczyni klasy VIII, pani Marzena Mazurek, która podczas jej trwania opiekowała się klasą razem z panią Urszulą Dzieciuch.

Autor: Marzena Mazurek