Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Wielkanocne stroiki

Bohaterami tego artykułu będą stroiki i ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci w naszej szkole w okresie przedświątecznym. Prace zostały wykonane przez uczniów najmłodszych klas oraz uczestników zajęć świetlicowych.

Co roku okres poprzedzający święta wielkanocne stanowi doskonałą okazję do prezentowania przez dzieci swoich uzdolnień plastycznych. Pamietamy wtedy o naszych gazetkach klasowych, ozdobach oraz okolicznościowych stroikach, którymi obdarowujemy zaprzyjaźnione ze szkołą instytucje. W tym roku również nie obyło się bez prac plastycznych, które nawiązywały do rodzimej tradycji. Załączona do artykułu galeria zdjęć prezentuje wybrane prace uczniów. Część z nich została sprezentowana pensjonariuszom i pracownikom Domu Opieki Społecznej w Bzowcu. Inne powędrowały do przedstawicieli gminnej administracji oświatowej i władz gminy.  Wszystkim, w imieniu dyrektora szkoły Barbary Ochniowskiej, grona nauczycieli oraz uczniów serdecznie życzymy: zdrowia, spokoju oraz dni wypełnionych uśmiechem i radością. Wesołych Świąt!

Autor: Teresa Świst, Tomasz Wypych